Niekto dosť na to, aby si sadol na záhrade len lavicu alebo trávnik záhradný nábytok. Väčšina ľudí však bude náročnejšia. Rád sedí pod kvitnúcimi kvetmi, aby umožnila pergolu. Niektorí ľudia dokonca budú chcieť zastrešiť pergoly, aby nemohli dobre sedieť za zlého počasia.

Okolie domu musí tvoriť estetický celok1459 fbc158480952e949560e11742b8e82ec
Dokončené pergoly, ktoré vám umožnia krásne posedenie, vhodné pre akékoľvek vonkajšie prostredie. Je to len výber správneho, ktorý dokonale padne do celkového štýlu vašej záhrady, ladí s vaším domom a okolím. Kedykoľvek budete robiť nejakú inú budovu do vášho domu, chalupy alebo chalupy, nikdy nezabudnite dať všetko dohromady. Uvedomte si, že rustikálna drevená pergolka na mohutných tehlových stĺpoch bude vyzerať zvláštne na rozdiel od hypermodernej vily s veľkými presklenými povrchmi.

Čo potrebuje orientalná záhrada?
Preto by mala byť hotová pergola naladená s prostredím. Nedávno sa mnohí ľudia prispôsobili okolie svojho domu štýlu japonských alebo iných orientálnych záhrad. Podobné záhrady sú vhodnejšie pre jednoduchšie moderné domy a vily. Trámy by vyzerali nevhodne. Ak chcete ísť do modernej orientálnej záhrady pergoly, vyberte orientálnu pergolu. Aký je rozdiel medzi orientálnou pergolou a tradičnou, tak tradičnou?

Skosené lúče tvoria charakteristickú vlastnosť
Najdôležitejšou vlastnosťou je, že priečne lúče pergoly sú skosené, takže ich konce sú šikmé. Priečniky zasahujú do výrezov v hlavných nosníkoch - to je ďalšia typická vlastnosť orientálnych pergol. Uvidíte, ako budú naladení do orientálneho štýlu. Len jeden pohľad na pergolu. Ak sú konce lúčov zakrivené smerom nahor, potom ste si istí, že máte česť pergoly orientálne. Konce lúčov môžu vyzerať inak, môžete si vybrať.