16.5.2017
 
Magnólie sú nádherné kvety, ktoré majú nielen nádherné kvety, ale aj liečebné účinky. Nechajte svoju pergolu obklopenú týmito kvetmi.
 
 

Magnólie do záhrady patrí

Projektovanie a navrhovanie záhrady, ktorá je vysadená nádhernými magnólie, vytvorí neskonalú krásu. Magnólie navyše patrí medzi liečivé rastliny používané v tradičnej medicíne. Veľké kvety majú ružový, žltý a tiež biely odtieň. Vytvorí nádhernú dominantu záhrady. Posedenie pod drevenou pergolou vám tieto nádherné kvety spríjemnia.
 
 

Magnolie - nežná kráska

Kry magnólia sú živé a nádherné. Skvele sa hodí do záhrad i predzáhradiek. Táto rastlina vie liečiť úzkosť a depresia. Rastlina je na pestovanie pomerne náročná. Jej výsadba nie je nijako náročná, skvele sa hodí k terasám a pergolám alebo pre vysádzanie okolie záhradného domčeka či nevzhľadné garáže. Magnólia možno použiť aj v blízkosťou plotov, kde budú vytvárať bohaté kvety a plot ľahko zakryjú.
 
 

Magnólie sa hodí do každej záhrady

Magnólia sa používajú nielen ako bylinné prípravky. Sú tiež jedným z najnovších trendov, ako osádzať účelovou bylinnú záhradku. Magnolie sú veľmi krásne a stromček či ker sa pýši naozaj bohatým kvetenstvom. Pohľad zo záhradnej pergoly na magnólia vás vždy nabije energiou.
 
 

Zlepšite si náladu

Magnólie vám zlepší náladu. Má veľmi pozitívne účinky na svojho pestovateľa. Magnólii milujú tisíce ľudí na celom svete pre jej nežnú krásu. Môžete ju zasadiť na záhrade, terase, v zimnej záhrade i vo vnútri domu. Krásna magnólia sa vám pri správnej starostlivosti odvďačí bohatým kvetenstvom.