16.8.2017
 
Existujú hneď dva dôvody, prečo si zaobstarať zimnú záhradu. Prvým je spojenie interiéru s prírodou a druhým je tepelný zisk vďaka pasívnemu solárnemu systému.
 
 
 

Moderné poňatie zimnej záhrady

 
 
Moderné zimné záhrady skúšal už na začiatku 20.storočia budovať francúzsky vedec Trombe. Snažil sa využiť slnečnú energiu pre vykurovanie interiéru domu v období zimy. Používal k svojim pokusom sklenenú stenu. Vo vzniknutom priestore zohrieval vzduch, ktorý bol vháňaný do interiéru.
 
 

Výhody zimnej záhrady

 

Zimné rozširuje obytný priestor domu. Vybrať si svoju zimnú záhradu môžete v showroome, ktorý sa nachádza cca 2 km od Říčan u Prahy. Nájdete tu najširší výber zimných záhrad. Nezanedbateľný nie je ani aspekt tvorby štýlu vo vzťahu k interiéru aj exteriéru.
 
 
 
Pre svoju zimnú záhradu môžete využiť napríklad moderné zasklenia SEEGLASS MAX - ide o unikátny systém, s ktorým vytvoríte príjemnú zimnú záhradu vo vonkajších i vnútorných priestoroch. Zastrešenie je riešené tak, že nemá vertikálne profily, dokonale odolá aj poveternostným podmienkam.
 
 
Ďalším variantom je SEEGLASS BIG - moderné zasklenie, ktoré vám umožnia nádherný výhľad do záhrady či na panorámy hôr. Model je možné objednať vysoký 3 - 5 metrov pre skutočne veľké priestory. Vďaka ľahkému kotvenie a jednoduchej inštalácii môžete mať zimnú záhradu ľahko a rýchlo k dispozícii.
 
 
Zimná záhrada SEGLASS ONE výborne doplní existujúce štýl vašej záhrady. Odborníci vám pomôžu vybrať najlepší variant tohto riešenia. SEGLASS ONE je moderný kvalitný systém zasklenia, ktorý pomáha zvýšiť komfort vášho bývania aj hodnotu nehnuteľnosti. Systém sa veľmi jednoducho inštaluje vo všetkých priestoroch, ktoré chcete ochrániť pred počasím. Oceníte jednoduchú montáž aj minimálna náročnosť údržby.