11.9.2017

Ak sa rozhodnete kúpiť pergolu pre svoj dom, zvážte, koľko ceny, dizajnu a použitého materiálu. Pokiaľ ide o dizajn, dokončené pergoly by mali nielen vyzerať pekne, ale aj integrálnou súčasťou životného prostredia, to znamená s ním. To je jediný spôsob, ako urobiť z neho veľmi pekný celok, ktorý bude na prvý pohľad vyzerať perfektne.Funkčnosť a praktickosť zohrávajú úlohu

alu pergoly3
Ďalšie kritérium, ktoré príde na myseľ pri výbere záhradnej pergoly, je jeho cena. Aj keď je to samozrejme veľmi dôležité, nikdy by nemalo dominovať vášmu mysleniu. Samozrejme, nie je to jediné kritérium. Funkčnosť a praktickosť pergoly a v neposlednom rade spomenutý dizajn by mali byť ruka v ruke. Je hlúpe kupovať pergola, pretože je to len lacné, keď vaše parametre nevyhovujú.

 

 

 

Dokončená pergola už nie je možné prispôsobiť


Je to vždy záležitosť nastavenia parametrov pergoly vopred a rozhodovanie o tom, či je vaše riešenie vhodné pre vás. Typizovaná hotová pergola sa totiž už nedá rozmerovo prispôsobiť vašim potrebám. Má presné rozmery. Stačí si vybrať tu, ktorá bude mať presné rozmery a parametre, ktoré sa hodia do vášho domu, chaty alebo chalupy. Nie naopak.

 

Tip: dizajnérske pergoly

 

Nenašli ste to, čo potrebujete? Existuje tiež riešenie na mieru

Pritom nie je vôbec problém pergolu na mieru pre vás vybrať. Jednotlivé rady dokončených pergol majú vždy niekoľko modelov rôznych veľkostí, takže je veľmi pravdepodobné, že si môžete vybrať presne ten model v tak širokom rozsahu. Nájdete presne tie rozmery, ktoré vyhovujú vašej domovskej, kabínkovej chate, rovnako ako pergolový štýl, ktorý dokonale zodpovedá vášmu okoliu. Ak nenájdete riešenie, ktoré sa môže stať aj preto, že potrebujete pergolu do niky, atypický priestor v dome, je tu riešenie. Pergola na mieru.